Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Okulu

Üye olun ve Hogwarts'ın gizemlerini keşfetmeye hazır olun!

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Masa 1

3 posters
YazarMesaj
Deny Fear
Ölüm Yiyen
Ölüm Yiyen
Deny Fear

Erkek
Savaş Tarafı : Ölüm yiyen

Masa 1 Empty
MesajKonu: Masa 1   Masa 1 EmptyPaz Şub. 24, 2008 7:46 pm

Deny domuz kafasına geldi bu sıralar okul açıldığı için öğrenciler hogsmeade'de geziniyorlardı ama okul açıldıktan sonrada öğrenciler Hogwarts'ta olunca zevkli olmuyordu yetişkinlerden pek zevk almıyordu küçükler daha zevkli oluyordu domuz kafasına girdiğinde herkez önce kendisine bakmıştı sonra önlerine dönüp bir işleri varmış edası ile oradan ayrılmaya çalışıyorlardı öğrenciler varken yetişkinleri tercih etmezdi masa bire oturdu ve kendisine çaktırmadan bakan barmene

"Bir ateşviskisi." dedi adam elindeki bardağı rafa bırakıp diğer tozlu raflardan ateşviskisini aldı ve kadehe doldurup getirdi Deny kadehi aldı ardından viski şişesinide masasına koydu etrafa göz gezdirdi hava kararıyordu eylence vakti yaklaşıyordu.
Ashley Olsen
Gizem Dairesi Başkanı
Gizem Dairesi Başkanı
Ashley Olsen

Kadın
Rp Sevgilisi : !!!...Arıyorum...!!!
Savaş Tarafı : yok

Masa 1 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1   Masa 1 EmptyPaz Şub. 24, 2008 7:54 pm

Ash domuz kafasına ilk defa geliyordu.Burayı beğenmişti. Masalardan birinde oturanın yanına gitti ve "Yanınıza oturabilir miyim?" dedi kibarca gülümseyerek...
Deny Fear
Ölüm Yiyen
Ölüm Yiyen
Deny Fear

Erkek

Masa 1 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1   Masa 1 EmptyPaz Şub. 24, 2008 7:59 pm

Deny yanına gelen kadına bir baktı baştan aşşağı süzdü ardından kadehinden bir yudum daha aldı ve ölümyiyen olduğunu çaktırmamaya çalışarak

"Evet."
dedi ardından bir yudum daha viski içti gözü istemesede dışarıdaki çocuklara takılıyordu ama daha hava pek kararmamıştı kendi kendine güldü ve biraz düşündükten sonra
"Adını öğrenebilirmiyim ?" dedi işkence yapmayı pek düşünmüyordu ama içinden geliyordu.
Ashley Tisdale
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ashley Tisdale

Kadın
Okuduğun Bina : Slytherin Mezunu
Rp Sevgilisi : Prof.Tristran T. Avéllanâ (Aşqıım)
Savaş Tarafı : .............

Masa 1 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1   Masa 1 EmptyPaz Şub. 24, 2008 8:01 pm

Ashley buralarda dolaşıyordu.Çok dalgındı.İşlerden iyice yorulmuştu rapor okumaktan gözleri ağırmıştı.Sihir bakanlığına geçmeden önce bişeyler içmek istediği için domuz kafasına girdi.Biraz bakındıktan sonra Ashleyi gördü.Onunla bakanlıktan tanışıyorlardı.En azından Ash onu tanıyordu.Hemen ashleyin yanına gitti.Ashleyin yanında başka biri vardı.Kibar bir sesle

Oturabilirmiyim dedi.
Sonra bir cevap gelmesini bekledi.
Ashley Olsen
Gizem Dairesi Başkanı
Gizem Dairesi Başkanı
Ashley Olsen

Kadın

Masa 1 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1   Masa 1 EmptyPaz Şub. 24, 2008 8:07 pm

Ash yanındakine "İsmim Ashley Olsen.Ya seninki" dedi ve yanına gelen sihir bakanı ashley tisdale ' ye "Buyur oturabilirisin tabiki" dedi gülümseyerek...Sihir bakanını çok seviyordu. Öncedende tanışıyorlardı zaten... Bu arada karşısındakinin de ismini merak ediyordu. Karşısındakinde bir tuhaflık vardı . Ama bunu bir türlü anlayamamıştı. Karşısındaki çapkın bir tipe benziyordu. Ondan asla hoşlanmamalıydı...
Ashley Tisdale
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ashley Tisdale

Kadın
Okuduğun Bina : Slytherin Mezunu
Rp Sevgilisi : Prof.Tristran T. Avéllanâ (Aşqıım)
Savaş Tarafı : .............

Masa 1 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1   Masa 1 EmptyPaz Şub. 24, 2008 8:11 pm

Ashley gülümsedi ve

Teşekkürler dedi.

Bu arada yandaki kişiye bakıyordu.Kim olduğunu anlamaya çalıştı.Ama önceden görmemişti.Adam sıklıkla dışarıya bakıyordu.Kesinlikle bu adamda birşeyler vardı.Kafası karışmıştı Ashleyin kulağına doğru yaklaşarak fısıltıyala

''Ash bu adamda kim benim hiç gözüm tutmadı istersen kalkalım'' dedi.

Bunları söyledikten sonra tekrar adama baktı.
Deny Fear
Ölüm Yiyen
Ölüm Yiyen
Deny Fear

Erkek

Masa 1 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1   Masa 1 EmptyPaz Şub. 24, 2008 8:14 pm

Deny biraz durdu ancak kapıdan girip masasının yanına gelen kişiyi görür görmez şaştı kaldı bakan gelmişti acaba kendisini tanıyormuydu ancak bu sorusunun cevabını hemen almıştı kendisini tanısa yanına gelip "Oturabilirmiyim ?" demezdi Deny içinden bir oh çekti ve aynı sevecen olma ifadesini takınarak

"Buyrun ." dedi ve bir yudum daha viski aldı artık dışarı bakmıyordu yani bakan burda ike birşey yapmayı planamıyordu ardından

"Tanıştığıma memnun oldum."

dedi ve gülümsemeye çalıştı.

out= ben yemek yicem...
Ashley Olsen
Gizem Dairesi Başkanı
Gizem Dairesi Başkanı
Ashley Olsen

Kadın

Masa 1 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1   Masa 1 EmptyPaz Şub. 24, 2008 8:17 pm

Ash Ashley ' e Very Happy bakarak :

" Ben gelip o adamın yanına oturdum. Şimdi onu bırakırsam ayıp olabilir. Ama bilmiyorum . Bencede bir tuhaflık var. Dur ! Onunla konuşalım biraz. Anlamasın birşey. " dedi Ashleyin kulağına .

Ardından karşısındakine baktı. Daha sonra bir an içine bir ürperti geldi. Ashley'e

" Bence de gidelim." dedi sessizce.

Ardından adını bile bilmediği kişiye

"Üzgünüm bizim acil bir işimiz çıktı . Gitmemiz gerek " dedi ve masadan kalkarak Ashley Tisdale ile Domuz Kafasından uzaklaştı...
Deny Fear
Ölüm Yiyen
Ölüm Yiyen
Deny Fear

Erkek

Masa 1 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1   Masa 1 EmptyPaz Şub. 24, 2008 8:30 pm

out= Ne güzel rp yapıyorduk yaa Very Happy

in= Deny kadınların gitmesi üzerine rahatlamıştı iyi insan rolü yapmak hiç kolay ve zevkli değildi onun işi çocuklar ileydi şimdi viskiyi bitirip tekrar doldurdu ve biraz daha içti aklından bunlar geçiyordu ama bakanın şuan Hogsmeade'e olması işe risk katıyordu eylenmeden gitmeyecekti viskisini dikip wcye gitti tuvalette kimse olmadığını görünce

"İncendio." dedi kapının en yakınındaki tuvaletin kapısına kapı ucundan yandı Deny çıkıp normal miş gibi kapıdan çıkıp gitti yarınki gelecek postasını tahmin etmeye çalışıyordu

"Eski domuz kafası dün gece yandı.."
diye düşündü yada

"Domuz kafasını kim yaktı?" diye bir başlık hayal etti mutlulukla oradan ayrıldı. Ayrıldığında domuz kafasından duman çıkıyordu.Sinsice güldü.

Masa 1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Masa 1
» Masa 2
» Masa 3
» MASA 3
» MASA 2