Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Okulu

Üye olun ve Hogwarts'ın gizemlerini keşfetmeye hazır olun!

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kurallar(Dersliğe girmeden mutlaka okuyunuz)

YazarMesaj
Samara Yoko Heraschais
Tılsım/Muska Profesörü
Tılsım/Muska Profesörü
Samara Yoko Heraschais

Kadın
Okuduğun Bina : -.- Slytherin -.-
Rp Sevgilisi : Y.o.K
Savaş Tarafı : Death Eaters

Kurallar(Dersliğe girmeden mutlaka okuyunuz) Empty
MesajKonu: Kurallar(Dersliğe girmeden mutlaka okuyunuz)   Kurallar(Dersliğe girmeden mutlaka okuyunuz) EmptyPerş. Nis. 17, 2008 9:34 pm

Biliyorsunuz ki yeni Tılsım profesörünüz benim.Tabii yine de bir profesör olarak dersimde uymanız gereken kuralları ve de kendime özgün puan kavramını sizlerle paylaşmak istiyorum.Dersliğime kayıt olduktan sonra yapacağınız ilk işin kuralları okumak olduğunu öğrendiğinize göre aşağıda maddelediğim kuralları okursanız iyi anlaşacağımızı umuyorum...

1-Dersimde ciddiyet ve saygı benim için en önemli davranış ama şımarıklık ise dersimde yer almayan ve asla sabredemeyeceğimdir.

2-Ödevlerinizi bana pm ile ulaştıracağınızı biliyorsunuzdur,pm halinde gelen ödevlerin ilk gelenin binasına +15 ,ikincisine +10 ,üçüncüsüne de +5 puan vereceğim.

3-Dersimde kavga ve her hangi bir soy küçümsemesi istemiyorum.Her hangi bir saygısızlık söz konusu olursa ya da kavga,binanınızdan en az 10 puan kırarım.

4-Derste yaptığınız rpler benim için çok önemli,notlar buna göre verilecek.Olabildiğince özen göstermenizi dilerim.

5-Derste sorduğum her soruya doğru cevap vermenizi beklemiyorum tabii ki,yanlızca sizden biraz araştırıcı ve yaratıcı olmanzı istiyorum.Dersler online işlenmeyecektir.

Kurallar(Dersliğe girmeden mutlaka okuyunuz)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurallar
» Kurallar
» Kurallar
» ...Kurallar...
» Kurallar&Sorular